NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TERMINY EGZAMINÓW » PROSZĘ O POMOC!!!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Proszę o POMOC!!!

  
Radek.K
08.06.2012 15:51:05
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #953879
Od: 2012-6-8
Witam!

Może przejdę od razu do sedna. 1,5 miesiąca temu wyjechałem do Holandii bo trafiła się dobra okazja na zarobek, teraz wróciłem i jestem mocno w plecy ze studiami. Mam do was prośbę aby ktoś się zlitował i rozpisał mi jak wygląda sytuacja czyli kiedy są poprawki oraz prosił bym o notatki bo bez tego ani rusz. Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Pozdrawiam

P.S
Za pomoc z notatkami i ogarnięciem tego stawiam flaszkę lub kilka jęzor e.w można się dogadać na jakąś inną formę spłaty długu wesoły)
  
Agnieszka
11.06.2012 22:38:17
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 67 #955789
Od: 2012-1-5
wiec tak:
statystyka opisowa egzamin jest w sobote dn 16.06 o godz 10.oo podobno egzamin wyglada tak ze sa zadania.
w niedziele 17.06 o godz 8.00 jest poprawka z kolokwium z maty (jezeli zdasz ) to tego samego dnia jest egzamin.
dnia 24.06 o godzinie (chyba) 16.00 jest egzamin z mikroekonomii (jezeli nie zdales kolokwium to podchodzisz do egzamin ale jak nie zdasz to masz warunek) w Twojej sytuacji moze jest jakas inna szansa. musisz sie sam dogadac.

co do reszty przedmiotów to tak:
***badania marketingowe egzamin (test) w poniedziałki na konsultacjach od 14-15 godz , cwiczenia z badan o 13-14.30 rowniez w poniedzialek na konsultacjach (rozmowa oko w oko)
***makroekonomia: chlopacy chodza do niego w poniedzialki okolo 18.oo egzamin wyglada ze dostajesz trzy pytania. (materiały sa na poczcie na początku wykladow jakos listopad grudzien byl podawany wiec powienines miec) kolowkium zadania z trescia (sa proste).
*** nauki o organizacji (musisz napisac maila do niej i sie umowic, konsultacje rowniez sa w poniedzialki okolo 15-do16.30 (bywa dluzej)
egzamin z nauk nie mamy wynikow wiec nic nie wiemy jeszcze.
*** statystyka cwiczenia poprawka hmmm zadania i wzory sa na poczcie. a kiedy hmmm nie wiem, sprawdz w usosie.
*** inforamtyka egzamin test (na moodle masz wyklady, przeczytaj je sobie)
i kolokwium wyglada tak ze sa zadania w exelu z wykorzystaniem funkcji jezeli, wyszukaj pionowo, dodawanie mnozenie (podatek) bla bla bla , wykresy wykres przestawny. czas pol godziny na to , musisz sie indywidualnie z nim umoic bo on przyjmuje we wtorki tylko dwie osoby od 18.00 do 19.00 trzeba do niego maila napisac.

i to wszystko. jak bys miał pytania pisz wesoły)
pozdrawiam.
przypominam adres poczty: zarzadzanie.umk.2011@gmail.com
  
trba
14.06.2012 23:43:43
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #957668
Od: 2012-6-14
Uzupełnię dane od koleżanki Agnieszki.
Mikro - na kole trza zrobić tylko 3 wykresy, ale trzeba uważać, żeby były dokładne co do milimetra. Sporo osób to oblało. Nie ma sensu uczyć się z podręczników, bo liczą się tylko wykresy, i mają one wyglądać identiko jak były rysowane na tablicy. Ergo notatki konieczne. Wrzuciłbym swoje, ale bazgrolę i sam się w nich nie łapię, więc to na nic.
Dla odmiany na exam z badań trzeba się wykuć podręcznika pana profesora, i to najnowszego wydania, bo pytania dotyczą niesamowitych szczegółów, których się nie znajdzie w notatkach, na ten przykład ile wynosi współczynnik wielkości próby dla tablicy dziesięciodzielnej. A jakże, odpowiedź jest w książce, na str. 89. Tylko kto by wpadł na to, że trzeba taki rzeczy ryć na blachę?
Koło z makro - zadania były dokładnie te same, co na zajęciach. Koleś jest taki, że na bank nie przygotuje niczego innego na poprawkę. Trzeba się nauczyć tych trzech zadań i tyle. Nauczyć, nie zrozumieć, bo tam nic nie jest logiczne.
Z egzaminu z nauk własnie dziś pojawiły się oceny i coś czuję, że sporo ludków poległo, więc pewnie poprawka będzie na dniach ustalana.
Exam ze staty to mają być 3 zadania i 3 pytania z wykładu. Ale! Zadania miały być trudniejsze niż na kole.
  
Agnieszka
15.06.2012 08:08:42
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 67 #957742
Od: 2012-1-5
kolega trba wesoły) a skad wiesz o tych pytaniach? ze maja byc trzy zadania i trzy opisowe? i naja jakiej zasadzie? moze jakis przyklad? ;]
bo szczerze mowiac nie mam notatek, ale mam ksiazki, i zadania robilam z repetytorium tez co na cwiczeniach, czy cos jeszcze? i jaka teoria? wesoły)
dziękuje wesoły))
  
trba
15.06.2012 18:11:11
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #958043
Od: 2012-6-14
Wiem tyle, ile powiedział prof. Wiśniewski na pierwszym wykładzie. Pytania mają być z wykładu... aaaaale on też kiedyś powiedział, żebyśmy nauczyli się na exam, jak zbudowana jest tabela statystyczna (czyli że ma tytuł, część główną (a w tym główkę, boczek i pola z danymi) i źródło, plus że te pola, w które nie wolno nic wpisać zaznacza się kreską poziomą - żadnych innych cudów tu się nie wymyśli), jakie są rodzaje wykresów i diagramów (czyli że słupkowe, kołowe, punktowe itd.) oraz co to jest rozstęp (a jest to różnica między wartością największą a najmniejszą w danym szeregu, czyli że np. różnica między najwyższym a najniższym kolesiem w klasie). A że zadania na examie będą wersją hard tego, co było na kole, to powiedział Karaś. On chyba wie, bo jest doktorantem Wiśniewskiego.
  
Agnieszka
15.06.2012 18:44:04
poziom 2

Grupa: Administrator 

Posty: 67 #958053
Od: 2012-1-5
dzięki kolego ;*
milej nauki, i do zobaczenia jutro oczko)

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TERMINY EGZAMINÓW » PROSZĘ O POMOC!!!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny