 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
Proszę o POMOC!!! |  |
| | | | Radek.K | 08.06.2012 15:51:05 | Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #953879 Od: 2012-6-8
| Witam!
Może przejdę od razu do sedna. 1,5 miesiąca temu wyjechałem do Holandii bo trafiła się dobra okazja na zarobek, teraz wróciłem i jestem mocno w plecy ze studiami. Mam do was prośbę aby ktoś się zlitował i rozpisał mi jak wygląda sytuacja czyli kiedy są poprawki oraz prosił bym o notatki bo bez tego ani rusz. Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.
Pozdrawiam
P.S Za pomoc z notatkami i ogarnięciem tego stawiam flaszkę lub kilka e.w można się dogadać na jakąś inną formę spłaty długu ) | | | | | Agnieszka | 11.06.2012 22:38:17 | 
Grupa: Administrator 
Posty: 67 #955789 Od: 2012-1-5
| wiec tak: statystyka opisowa egzamin jest w sobote dn 16.06 o godz 10.oo podobno egzamin wyglada tak ze sa zadania. w niedziele 17.06 o godz 8.00 jest poprawka z kolokwium z maty (jezeli zdasz ) to tego samego dnia jest egzamin. dnia 24.06 o godzinie (chyba) 16.00 jest egzamin z mikroekonomii (jezeli nie zdales kolokwium to podchodzisz do egzamin ale jak nie zdasz to masz warunek) w Twojej sytuacji moze jest jakas inna szansa. musisz sie sam dogadac.
co do reszty przedmiotów to tak: ***badania marketingowe egzamin (test) w poniedziałki na konsultacjach od 14-15 godz , cwiczenia z badan o 13-14.30 rowniez w poniedzialek na konsultacjach (rozmowa oko w oko) ***makroekonomia: chlopacy chodza do niego w poniedzialki okolo 18.oo egzamin wyglada ze dostajesz trzy pytania. (materiały sa na poczcie na początku wykladow jakos listopad grudzien byl podawany wiec powienines miec) kolowkium zadania z trescia (sa proste). *** nauki o organizacji (musisz napisac maila do niej i sie umowic, konsultacje rowniez sa w poniedzialki okolo 15-do16.30 (bywa dluzej) egzamin z nauk nie mamy wynikow wiec nic nie wiemy jeszcze. *** statystyka cwiczenia poprawka hmmm zadania i wzory sa na poczcie. a kiedy hmmm nie wiem, sprawdz w usosie. *** inforamtyka egzamin test (na moodle masz wyklady, przeczytaj je sobie) i kolokwium wyglada tak ze sa zadania w exelu z wykorzystaniem funkcji jezeli, wyszukaj pionowo, dodawanie mnozenie (podatek) bla bla bla , wykresy wykres przestawny. czas pol godziny na to , musisz sie indywidualnie z nim umoic bo on przyjmuje we wtorki tylko dwie osoby od 18.00 do 19.00 trzeba do niego maila napisac.
i to wszystko. jak bys miał pytania pisz ) pozdrawiam. przypominam adres poczty: zarzadzanie.umk.2011@gmail.com | | | | | trba | 14.06.2012 23:43:43 | Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #957668 Od: 2012-6-14
| Uzupełnię dane od koleżanki Agnieszki. Mikro - na kole trza zrobić tylko 3 wykresy, ale trzeba uważać, żeby były dokładne co do milimetra. Sporo osób to oblało. Nie ma sensu uczyć się z podręczników, bo liczą się tylko wykresy, i mają one wyglądać identiko jak były rysowane na tablicy. Ergo notatki konieczne. Wrzuciłbym swoje, ale bazgrolę i sam się w nich nie łapię, więc to na nic. Dla odmiany na exam z badań trzeba się wykuć podręcznika pana profesora, i to najnowszego wydania, bo pytania dotyczą niesamowitych szczegółów, których się nie znajdzie w notatkach, na ten przykład ile wynosi współczynnik wielkości próby dla tablicy dziesięciodzielnej. A jakże, odpowiedź jest w książce, na str. 89. Tylko kto by wpadł na to, że trzeba taki rzeczy ryć na blachę? Koło z makro - zadania były dokładnie te same, co na zajęciach. Koleś jest taki, że na bank nie przygotuje niczego innego na poprawkę. Trzeba się nauczyć tych trzech zadań i tyle. Nauczyć, nie zrozumieć, bo tam nic nie jest logiczne. Z egzaminu z nauk własnie dziś pojawiły się oceny i coś czuję, że sporo ludków poległo, więc pewnie poprawka będzie na dniach ustalana. Exam ze staty to mają być 3 zadania i 3 pytania z wykładu. Ale! Zadania miały być trudniejsze niż na kole. | | | | | Agnieszka | 15.06.2012 08:08:42 | 
Grupa: Administrator 
Posty: 67 #957742 Od: 2012-1-5
| kolega trba ) a skad wiesz o tych pytaniach? ze maja byc trzy zadania i trzy opisowe? i naja jakiej zasadzie? moze jakis przyklad? ;] bo szczerze mowiac nie mam notatek, ale mam ksiazki, i zadania robilam z repetytorium tez co na cwiczeniach, czy cos jeszcze? i jaka teoria? ) dziękuje ))
| | | | | trba | 15.06.2012 18:11:11 | Grupa: Użytkownik
Posty: 2 #958043 Od: 2012-6-14
| Wiem tyle, ile powiedział prof. Wiśniewski na pierwszym wykładzie. Pytania mają być z wykładu... aaaaale on też kiedyś powiedział, żebyśmy nauczyli się na exam, jak zbudowana jest tabela statystyczna (czyli że ma tytuł, część główną (a w tym główkę, boczek i pola z danymi) i źródło, plus że te pola, w które nie wolno nic wpisać zaznacza się kreską poziomą - żadnych innych cudów tu się nie wymyśli), jakie są rodzaje wykresów i diagramów (czyli że słupkowe, kołowe, punktowe itd.) oraz co to jest rozstęp (a jest to różnica między wartością największą a najmniejszą w danym szeregu, czyli że np. różnica między najwyższym a najniższym kolesiem w klasie). A że zadania na examie będą wersją hard tego, co było na kole, to powiedział Karaś. On chyba wie, bo jest doktorantem Wiśniewskiego. | | | | | Agnieszka | 15.06.2012 18:44:04 | 
Grupa: Administrator 
Posty: 67 #958053 Od: 2012-1-5
| dzięki kolego ;* milej nauki, i do zobaczenia jutro )
|
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
| << Pierwsza | < Poprzednia | Następna > | Ostatnia >> |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
|