Proszę o POMOC!!!
Uzupełnię dane od koleżanki Agnieszki.
Mikro - na kole trza zrobić tylko 3 wykresy, ale trzeba uważać, żeby były dokładne co do milimetra. Sporo osób to oblało. Nie ma sensu uczyć się z podręczników, bo liczą się tylko wykresy, i mają one wyglądać identiko jak były rysowane na tablicy. Ergo notatki konieczne. Wrzuciłbym swoje, ale bazgrolę i sam się w nich nie łapię, więc to na nic.
Dla odmiany na exam z badań trzeba się wykuć podręcznika pana profesora, i to najnowszego wydania, bo pytania dotyczą niesamowitych szczegółów, których się nie znajdzie w notatkach, na ten przykład ile wynosi współczynnik wielkości próby dla tablicy dziesięciodzielnej. A jakże, odpowiedź jest w książce, na str. 89. Tylko kto by wpadł na to, że trzeba taki rzeczy ryć na blachę?
Koło z makro - zadania były dokładnie te same, co na zajęciach. Koleś jest taki, że na bank nie przygotuje niczego innego na poprawkę. Trzeba się nauczyć tych trzech zadań i tyle. Nauczyć, nie zrozumieć, bo tam nic nie jest logiczne.
Z egzaminu z nauk własnie dziś pojawiły się oceny i coś czuję, że sporo ludków poległo, więc pewnie poprawka będzie na dniach ustalana.
Exam ze staty to mają być 3 zadania i 3 pytania z wykładu. Ale! Zadania miały być trudniejsze niż na kole.


  PRZEJDŹ NA FORUM