| Proszę o POMOC!!! |
| Witam! Może przejdę od razu do sedna. 1,5 miesiąca temu wyjechałem do Holandii bo trafiła się dobra okazja na zarobek, teraz wróciłem i jestem mocno w plecy ze studiami. Mam do was prośbę aby ktoś się zlitował i rozpisał mi jak wygląda sytuacja czyli kiedy są poprawki oraz prosił bym o notatki bo bez tego ani rusz. Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam P.S Za pomoc z notatkami i ogarnięciem tego stawiam flaszkę lub kilka |