Proszę o POMOC!!!
Witam!

Może przejdę od razu do sedna. 1,5 miesiąca temu wyjechałem do Holandii bo trafiła się dobra okazja na zarobek, teraz wróciłem i jestem mocno w plecy ze studiami. Mam do was prośbę aby ktoś się zlitował i rozpisał mi jak wygląda sytuacja czyli kiedy są poprawki oraz prosił bym o notatki bo bez tego ani rusz. Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc.

Pozdrawiam

P.S
Za pomoc z notatkami i ogarnięciem tego stawiam flaszkę lub kilka jęzor e.w można się dogadać na jakąś inną formę spłaty długu wesoły)


  PRZEJDŹ NA FORUM