Proszę o POMOC!!!
wiec tak:
statystyka opisowa egzamin jest w sobote dn 16.06 o godz 10.oo podobno egzamin wyglada tak ze sa zadania.
w niedziele 17.06 o godz 8.00 jest poprawka z kolokwium z maty (jezeli zdasz ) to tego samego dnia jest egzamin.
dnia 24.06 o godzinie (chyba) 16.00 jest egzamin z mikroekonomii (jezeli nie zdales kolokwium to podchodzisz do egzamin ale jak nie zdasz to masz warunek) w Twojej sytuacji moze jest jakas inna szansa. musisz sie sam dogadac.

co do reszty przedmiotów to tak:
***badania marketingowe egzamin (test) w poniedziałki na konsultacjach od 14-15 godz , cwiczenia z badan o 13-14.30 rowniez w poniedzialek na konsultacjach (rozmowa oko w oko)
***makroekonomia: chlopacy chodza do niego w poniedzialki okolo 18.oo egzamin wyglada ze dostajesz trzy pytania. (materiały sa na poczcie na początku wykladow jakos listopad grudzien byl podawany wiec powienines miec) kolowkium zadania z trescia (sa proste).
*** nauki o organizacji (musisz napisac maila do niej i sie umowic, konsultacje rowniez sa w poniedzialki okolo 15-do16.30 (bywa dluzej)
egzamin z nauk nie mamy wynikow wiec nic nie wiemy jeszcze.
*** statystyka cwiczenia poprawka hmmm zadania i wzory sa na poczcie. a kiedy hmmm nie wiem, sprawdz w usosie.
*** inforamtyka egzamin test (na moodle masz wyklady, przeczytaj je sobie)
i kolokwium wyglada tak ze sa zadania w exelu z wykorzystaniem funkcji jezeli, wyszukaj pionowo, dodawanie mnozenie (podatek) bla bla bla , wykresy wykres przestawny. czas pol godziny na to , musisz sie indywidualnie z nim umoic bo on przyjmuje we wtorki tylko dwie osoby od 18.00 do 19.00 trzeba do niego maila napisac.

i to wszystko. jak bys miał pytania pisz wesoły)
pozdrawiam.
przypominam adres poczty: zarzadzanie.umk.2011@gmail.com


  PRZEJDŹ NA FORUM