kolega trba ) a skad wiesz o tych pytaniach? ze maja byc trzy zadania i trzy opisowe? i naja jakiej zasadzie? moze jakis przyklad? ;] bo szczerze mowiac nie mam notatek, ale mam ksiazki, i zadania robilam z repetytorium tez co na cwiczeniach, czy cos jeszcze? i jaka teoria? ) dziękuje ))