Grupa: Użytkownik
Posty: 14 #962660 Od: 2012-1-19
Ilość edycji wpisu: 2 | kiedy duzyr ma dr. Schulz? na stronie wydzialowej pisze ze wtorek: 16.30 – 18.00, a dzisiaj ktos mi mowil ze w poniedzialki.. wiem ze on na zajeciach cos mowil o swoich dyzurach, ale bylem przekonany ze uda sie zdac i nie zapisalem z gory dzieki za odp. |