Egzaminy w sesji zimowej
W porządku. Co na to reszta osób? Bo jeżeli mamy zmieniać termin, to musi ustalony ze wszystkimi. Wyślę pytanie na naszego maila.
Pozdrawiam


  PRZEJDŹ NA FORUM