Egzaminy w sesji zimowej
hmmm... i tak juz mamy dwa egzaminy w ciagu jednego dnia (dla przypomnienia) 29.01 z marketingu cwiczenia i socjologi. co do prawa mi jest obojetnie, ja sie dostosuje byle nie szybciej. pozdrawiam oczko


  PRZEJD NA FORUM