Egzaminy w sesji zimowej
Szczerze powiedziawszy nawet jeśli byłby on szybciej, to i tak chciałabym aby odbył się w niedzielę, w innym przypadku mogę nie mieć możliwości być obecną.
PRZEJDŹ NA FORUM