Egzaminy w sesji zimowej
Szczerze mówiąc niedziela 26 mnie też nie za bardzo urządza, ale jeśli byłoby to wieczorem, to już dla mnie wykonalne. Właściwie, to najchętniej pyknąłbym ten egzamin szybciej. A Wy?
Pozdrawiam
PRZEJDŹ NA FORUM